Záves s tlmením SILENTIA vložený, vŕtanie 35 mm

Kód produktu: SAL.S+.C7A6PE9

Viac ako 10  ks

3,80 € / ks  s DPH
3,17 € / ks  bez DPH

Upozornenie:  K závesu je potrebné objednať montážnu platničku (súvisiace produkty dolu)

Materiál:  Oceľ

Farba:  Nikel

Ramienko naloženia:  Vložené

Spôsob zatvárania:  S tlmením

Miska závesu:  Štandardné Ø 35 Hĺbka vŕtania 13,5 mm

Použitie:  DTD drevo

Doporučená výška platničky H:  4

Záves s tlmením SILENTIA vložený

 

S = hrúbka boku skrinky
K = vzdialenosť okraja vŕtania
H = výška montážnej platničky
D = požadovaný presah dvierok
A = medzera medzi dverami
G = konštanta závesu
T = hrúbka dvierok
L = medzera medzi dvierkami a korpusom

vlozeny zaves s tlmenim

 

Záves s tlmením SILENTIA vložený

 

Záves SILENTIA s integrovaným tlmením predstavuje špičku medzi nábytkovými kovaniami. Vyrobený z vysokokvalitnej ocele s odolnou niklovou povrchovou úpravou, tento záves kombinuje odolnosť a estetiku. Jeho unikátny systém tlmenia zabezpečuje, aby každé zatváranie dvierok prebehlo ticho a hladko, čím sa predlžuje životnosť nábytku a zvyšuje komfort používania.

 

Vŕtanie o priemere 35 mm a hĺbke 13,5 mm zabezpečuje, že záves je jednoduché namontovať a bude pevne držať na svojom mieste. V prípade potreby je možné záves doplniť o montážnu krytku, ktorá je dostupná v súvisiacich produktoch a umožňuje optimálnu personalizáciu inštalácie.

 

Záves je vhodný pre použitie v aglomerovaných materiáloch  DTD , MDF či masívnom dreve, pričom odporúčaná výška montážnej platničky je 4 mm. Pre umiestnenie závesu v skrinke je potrebné dodržať presné rozmerové požiadavky, vrátane hrúbky boku skrinky (S), vzdialenosti okraja vŕtania (K) a hrúbky dvierok (T). G konštanta závesu a medzera medzi dvierkami a korpusom (L) sú kľúčové pre dosiahnutie ideálneho zatvárania a medzery medzi dverami (A).

 

Závesy SILENTIA sú navrhnuté tak, aby vyhovovali aj najnáročnejším požiadavkám na kvalitu a dizajn. Či už ide o kuchynské skrinky, nábytok do obývačky alebo kancelárske zariadenia, tieto závesy zabezpečia, že Vaše nábytkové dvierka budú fungovať bezchybne a budú vyzerať štýlovo.

V našej ponuke nájdete