O - Kovania na posuvné dvere

Kovania pre posuvné interierové dvere. Ponúkame vhodné riešenia pre vstavané skrine, šatníky či deliace steny a interiérové dvere. Široká ponuka skladom. Kovania pre sklenené aj drevené dvere. Technická podpora. Rýchle dodanie. Bezkonkurenčné ceny.

 

Systém posuvných dverí sa skladá z týchto častí:

 

  • vozíkov (pojazdov)
  • príruba (časť medzi vozíkom a dverami)
  • koľajnice (horné vedenie)
  • uchytenia koľajnice
  • dorazu dverí v koľajnici
  • spodného vedenia (trn)
  • a madla (úchytky)

 

Pomocou vozíkov sa dvere pohybujú. Pojazd posuvných dverí sa skladá z vozíka s kolieskami, cez ktoré sa prenáša hmotnosť dverí, upevňovacej skrutky, ktorú pripevníte na posuvné krídlo dverí a príruby (tá je súčasťou balenia vozíkov). Dverové vozíky je potreba vyberať podľa hmotnosti dverí a možnosti tlmenia či spôsobu doraazu.

 

Kovanie na posuvné dvere

 

Kovania pre posuvné interiérové dvere sú dôležitou súčasťou interiérového kovania, ktoré umožňuje plynulé a efektívne otváranie a zatváranie dverí, zatiaľ čo šetrí priestor v miestnosti. Tieto kovania umožňujú dverám posúvať sa po vodorovnej dráhe, čím poskytujú praktické a estetické riešenie pre rôzne typy nábytku a interiérov.

 

Závesný vodiaci systém: Tieto kovania pozostávajú z profilu - koľajnice, na ktorú sú umiestnené posuvné dvere a ktorá im umožňuje plynulý pohyb po určenej trase. Dráhy môžu byť namontované na stenu, strop alebo na podlahu v závislosti od konkrétneho použitia a dizajnu.

 

Vozíky a klzáky: Tieto zariadenia sú umiestnené v hornej časti posuvných dverí, alebo na spodnej časti a umožňujú im posúvať sa po dráhe. Kolesá môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je kov, plast alebo guma, a sú navrhnuté tak, aby poskytovali tichý a hladký chod dverí.

 

Nezáleží na tom, či potrebujete kovania pre posuvné dvere pre skrine, šatníky alebo iný typ nábytku, je dôležité zvoliť kvalitné a spoľahlivé kovania, ktoré budú zodpovedať špecifickým požiadavkám vášho projektu. Správne vybrané kovania môžu výrazne zlepšiť funkčnosť, bezpečnosť a estetiku vašich posuvných dverí a celého interiéru.

V našej ponuke nájdete