Nábytkové zámky BMB

Nábytkový zámok - master kľúč: je možné vybudovať kľúčový plán podľa požiadaviek zákazníka napr. pre jednotlivé kancelárie (všetky kľúče rovnaké, rovnaké kľúče pre skupinu skríň,  jeden kľúč pre jednu osobu, ... ).
Výmena alebo náhrada kľúčov môže byť urobená kedykoľvek v čase, dokonca aj po rokoch používania nábytku jednoduchou výmenou vložky zámku. Generálny kľúč - pdf

Tú istú vložku zámku je možné použiť prekompletný rad zámkov BMB ako napr. zásuvkový zámok, dverový zámok, trojbodový zámok, centrálny zámok pre kontajnery, zámok pre roletkové aj posuvné dvere, rôzne typy zámkov pre sklenené dvere.

Nábytkové zámky s vymeniteľnou vložkou

Nábytkové zámky s vymeniteľnou vložkou sú praktickým riešením pre bezpečné uzamykanie skriniek, zásuviek, vitrín a ďalšieho nábytku. Tento typ zámkov poskytuje flexibilitu a bezpečnosť, pričom umožňuje jednoduchú výmenu zámkovej vložky bez potreby výmeny celého zámku.

 

Výhody nábytkových zámkov s vymeniteľnou vložkou:

Flexibilita:

Jednoduchá výmena: Umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu vložky bez potreby výmeny celého zámku. To je užitočné pri strate kľúča alebo potrebe zvýšenia bezpečnosti.

Prispôsobiteľnosť: Rôzne typy vložiek môžu byť použité podľa potrieb bezpečnosti a používateľských preferencií.

 

Bezpečnosť:

Zvýšená ochrana: Vymeniteľné vložky umožňujú pravidelnú aktualizáciu bezpečnostných prvkov a minimalizáciu rizika neoprávneného prístupu.

Jednoduchá údržba: V prípade poškodenia alebo opotrebovania je možné vymeniť iba vložku, čo znižuje náklady na údržbu a opravy.

Praktickosť:

Univerzálnosť: Vymeniteľné vložky sú kompatibilné s rôznymi typmi nábytkových zámkov, čo umožňuje jednotný systém kľúčov v celom interiéri.

Estetika: Nábytkové zámky sú dostupné v rôznych dizajnoch a povrchových úpravách, aby zapadli do štýlu a dizajnu nábytku.

 

Použitie nábytkových zámkov s vymeniteľnou vložkou:

Kancelárie: Umožňujú bezpečné uzamykanie dôležitých dokumentov a kancelárskeho vybavenia, pričom poskytujú možnosť jednoduchého zmeny zámkovej vložky pri potrebe zvýšenia bezpečnosti.

Domácnosti: Ideálne pre uzamykanie skríň, zásuviek a vitrín s cennosťami alebo nebezpečnými predmetmi, aby boli chránené pred neoprávneným prístupom.

Obchody: Zabezpečujú vitríny s tovarom a sklady, pričom umožňujú jednoduchú správu a výmenu kľúčov podľa potreby.

Vzdelávacie inštitúcie: Používajú sa na zabezpečenie skriniek a úložných priestorov pre študentov a personál, pričom umožňujú rýchlu výmenu zámkovej vložky v prípade straty kľúča.

 

Nábytkové zámky s vymeniteľnou vložkou predstavujú spoľahlivé a praktické riešenie pre zabezpečenie rôznych typov nábytku. Ich flexibilita, bezpečnosť a jednoduchá údržba ich robia ideálnymi pre širokú škálu použitia v domácnostiach, kanceláriách a komerčných priestoroch.

 

V našej ponuke nájdete