Hliníkové profily - dĺžkové úchytky, tesniace lišty, sokel hliníkový, sklenená zástena

Hľadáte nové a riešenia pre nábytok a interiér? Hliníkové profily pre nábytkárov, dĺžkové madlá, hliníkové sokle, tesniaca lišta, AL lišty pre sklenené zásteny.

 

Hliníkové profily a vybavenie pre výrobu nábytku

 

V tejto kapitole nájdete hliníkové profily a vybavenie na výrobu nábytku. Hliníkové profily pre výrobu nábytku, dĺžkové madlá, hliníkové sokle, tesniaca lišta, AL lišty pre drevené a  sklenené zásteny.

 

Dĺžkové úchytky, tesniace lišty, sokel hliníkový a sklenená zástena sú súčasťou nábytkového kovania, ktoré sa používa na rôzne účely pri výrobe nábytku a jeho dokončovaní. Každá z týchto súčastí má svoje špecifické využitie a prispieva k funkčnosti, estetike a trvanlivosti nábytku.

 

Dĺžkové úchytky: Tieto úchytky sa používajú na otváranie a zatváranie skriniek, zásuviek a iných uzavretých úložných priestorov nábytku. Dĺžkové úchytky majú často moderný a elegantný dizajn, ktorý dopĺňa štýl nábytku a prispieva k celkovému vzhľadu.

 

Tesniace lišty: Tesniace lišty sa umiestňujú na okraje kuchynských skriniek a iných častí nábytku s cieľom zabezpečiť tesné uzatvorenie a zabrániť prenikaniu prachu, vlhkosti a iných nečistôt do vnútra.

 

Sokel hliníkový: Sokel hliníkový je dekoratívny prvok umiestnený na spodnej časti kuchynských skriniek a iných nábytkových jednotiek. Okrem estetického vzhľadu má aj funkčný význam, pretože chráni spodnú časť nábytku pred poškodením a zabraňuje vniknutiu nečistôt.

 

Sklenená zástena: Sklenená zástena sa používa ako dekoratívny a funkčný prvok v kuchyniach a kúpeľniach. Poskytuje ochranu pred striekajúcou vodou a inými nečistotami a zároveň umožňuje ľahké čistenie a údržbu. Sklenené zásteny môžu mať rôzne povrchové úpravy a vzory, ktoré prispievajú k estetike miestnosti.

 

Tieto súčasti nábytkového kovania spolu s ďalšími komponentami, ako sú spojovacie prvky, úchytky a ďalšie, tvoria kompletné riešenie pre výrobu a dokončovanie kvalitného a funkčného nábytku. Ich správny výber a použitie prispievajú k celkovému úspechu nábytkárskeho projektu a spokojnosti zákazníka.

V našej ponuke nájdete