Univerzálny príborník do zásuvky

Moderný príborník do kuchynskej zásuvky

Priborník do zásuvky vhodný na prehľadné usporiadanie príborov.

 

Univerzálny príborník do kuchyne, plastový príborník do zásuvky, príborníky, organizér do zásuvky.

 

Príborníky 770-783 sa vkladajú do zásuvky a dorezávajú sa podľa vnútorných rozmerov zásuvky.

 

Príborníky 710-714 sú určené na okraj zásuvky a stred sa vypĺňa protišmykovou fóliou.

 

Moderné príborníky pomáhajú udržiavať poriadok v kuchynských skrinkách a umožnujú zoradenie náčinia podľa potreby. Príborníky sa zarezávajú presne podľa rozmeru zásuvky, alebo sa vyskladáva niekoľko príborníkov podľa potreby.

  • 1

Výpredaj príborníkov

 

výpredaj príborník

 

Príborník do zásuvky

 

Plastový príborník do kuchynskej zásuvky je praktickým a elegantným doplnkom pre každú kuchyňu. Zabezpečuje poriadok a prehľad v príboroch a kuchynských pomôckach.


Vyrobený z odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, poskytuje dlhú životnosť a odolnosť proti bežnému opotrebeniu. Povrch s matnou úpravou dopĺňa najnovšie trendy v dizajne kuchýň, zatiaľ čo jeho minimalistický dizajn a hranaté tvary sa ľahko integrujú do akéhokoľvek interiéru.

 

Úprava príborníka do zásuvky

 

Jeho prispôsobenie do kuchynskej skrinky je zabezpečené možnosťou ľahkého orezania príborníka, aby presne sedel do zásuvky. To umožňuje jednoduché prispôsobenie a individuálnu veľkosť podľa vašich potrieb.

 

Univerzálny príborník do kuchyne

 

Príborníky COMBI Line je nový rad modulárnych organizérov na príbor od Gollinucci navrhnutých tak, aby vytvorili kombináciu estetiky a optimalizácie priestoru v zásuvke.

 

Moduly sú vybavené bočným krídlom, takže organizér na príbory možno zasunúť do časti zásuvky, čo dáva možnosť doplniť zvyšnú časť zásuvky tak, ako chcete. Krídlo bolo navrhnuté tak, aby vytváralo efekt kontinuity so zásuvkou, čo dáva celkovo príjemný a lineárny vzhľad.
Dostupné moduly vytvárajú množstvo variácií vzhľadu zásuviek prispôsobiteľných rôznym šírkam.

 

Príborník je nielen praktický, ale aj esteticky príťažlivé vybavenie modernej kuchyne. Univerzálny príborník predstavuje aj štýlový doplnok, ktorý pridá vašej kuchynskej linke moderný a upravený vzhľad.

 

 

V našej ponuke nájdete