Úchytky a vešiaky na nábytok

Úchytky na nábytok a vešiaky do interiéruÚchytky na skrinky

 

Oživte svoj nábytok použitím moderných či rustikálnych úchytiek.

Úchytky na skrinky významne ovplyvňujú dizajn a vzhľad nábytku.

Vyberte si zo širokej ponuky úchytiek.

 

Kovové, drevené aj plastové úchytky na nábytok držíme skladom.

Ponúkame aj špeciálne úchytky na posuvné dvere drevené aj sklenené posuvné dvere.

 

Úchytky a vešiaky

 

Úchytky na nábytok do interiéru predstavujú dôležitú skupinu nábytkových kovaní, ktoré slúžia na otváranie a zatváranie dvierok, zásuviek a iných pohyblivých častí nábytku. Vešiaky do interiéru predstavujú skupinu nábytkových prvkov, ktoré slúžia na zavesenie odevov a ďalších predmetov v interiéri. Tieto kovania majú nielen praktickú funkciu, ale môžu aj výrazne ovplyvniť vzhľad a štýl nábytku a interiéru ako celku.

 

Úchytky na nábytok: Tieto kovania sú montované na dvere, výsuvy a iné pohyblivé časti nábytku. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je kov, drevo alebo plast, a môžu mať rôzne tvary, veľkosti a dizajnové prvky, ktoré zodpovedajú štýlu a potrebám moderného nábytku.

 

Vešiaky do interiéru: Tieto kovania sú umiestnené na stenách alebo na povrchu nábytku a slúžia na zavesenie odevov, kľúčov, tašiek a ďalších predmetov. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je kov, drevo, keramika alebo plast, a môžu mať rôzne tvary, veľkosti a dizajnové prvky, ktoré prispievajú k estetike a funkcionalite interiéru.

 

Nezáleží na tom, či potrebujete úchytky na nábytok na otváranie a zatváranie dverí a zásuviek, alebo vešiaky do interiéru na zavesenie odevov a ďalších predmetov, je dôležité zvoliť kvalitné a spoľahlivé kovania, ktoré budú zodpovedať konkrétnym potrebám a požiadavkám vášho nábytkového projektu. Správne vybrané kovania môžu výrazne zlepšiť funkčnosť, bezpečnosť a estetiku vášho nábytku a interiéru.

V našej ponuke nájdete