Transparentné koliesko D 75 mm, s brzdou

Kód produktu: SHZ.SKF4.75.TF

Viac ako 10  ks

8,81 € / ks  s DPH
7,34 € / ks  bez DPH

Nosnosť: 50 kg 

Priemer:  75 mm

Výška:  92 mm

Transparentné koliesko D 75 mm, s brzdou

 

Dizajnové koliesko s mäkčeným behúňom s priemerom 75 mm. Moderné nábytkové koliesko je tiché a má zvýšenú nosnosť.

Dizanové koliesko na nábytok

 

Transparentné moderné koliesko

 

Transparentné koliesko D 75 mm s brzdou je praktickým aj dizajnovo atraktívnym kovaním k vášmu nábytku. Nosnosťou 50 kg a priemer 75 mm je vhodným riešením pre pohodlnú a flexibilnú manipuláciu s nábytkom v domácnostiach i kanceláriách.

 

Priemer 75 mm poskytuje dostatočnú veľkosť kolieska, čo umožňuje ľahké a tiché pohybovanie, či už na tvrdých podlahách alebo kobercoch. Mäkčený behúň zaisťuje, že koliesko nebude počas pohybu vydávať rušivé zvuky, čo je obzvlášť vhodné v tichých alebo akusticky citlivých prostrediach.

 

Toto moderné nábytkové koliesko je zaujímavé svojou tichou prevádzkou a zvýšenou nosnosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre náročné aplikácie, kde sú potrebné spoľahlivosť a dlhodobá vytrvalosť. Brzda na koliesku pridáva ďalšiu úroveň bezpečnosti, umožňujúc užívateľovi rýchlo a ľahko zafixovať nábytok na požadovanom mieste bez obáv z nechceného pohybu.

 

Ak hľadáte koliesko, ktoré poskytne vášmu nábytku elegantný vzhľad, zároveň poskytne vysokú funkčnosť a odolnosť, transparentné koliesko D 75 mm s brzdou je perfektnou voľbou. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie alebo poradenstvo ohľadom tohto alebo akéhokoľvek iného nábytkového kolieska z našej širokej ponuky. Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť nájsť to správne riešenie pre vaše potreby.

V našej ponuke nájdete