Nábytkové zámky

Nábytkové zámky s možnosťou spoločných a nadradených kľúčov - Master kľúč.
Kvalitné zámky na nábytok a posuvné dvere.

Nábytkové zámky

 

Nábytkové zámky sú dôležitou súčasťou nábytkového kovania, ktoré poskytujú bezpečné a spoľahlivé uzamknutie rôznych častí nábytku, ako sú dvere, zásuviek, skrinky a iné úložné priestory. Tieto kovania sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali ochranu obsahu nábytku a poskytovali bezpečnosť a súkromie používateľovi.


Existuje niekoľko rôznych typov nábytkových zámkov, ktoré sa líšia svojím dizajnom, spôsobom inštalácie a použitia. Niektoré z najčastejších typov zahŕňajú:


1. Jednoduché nábytkové zámky: Tieto zámky sú vložené priamo do dverí, zásuviek alebo skriniek a umožňujú ich uzamknutie pomocou kľúča. Sú vhodné pre rôzne typy nábytku a poskytujú spoľahlivé a bezpečné uzavretie.


2. Vložkové zámky s vymeniteľným cylindrom: Tieto zámky sú vložené priamo do dverí, zásuviek alebo skriniek a umožňujú ich uzamknutie pomocou kľúča. Je možné u nich meniť vložku zámku a ponúkajú systém hlavných a podriadených kľúčov. Sú vhodné pre rôzne typy nábytku a poskytujú spoľahlivé a bezpečné uzavretie.


3. Západkové zámky: Tieto zámky sa používajú na uzamknutie dvoch alebo viacerých častí nábytku pomocou západky. Sú vhodné pre rôzne typy nábytku a poskytujú silné a pevné uzamknutie.


4. Digitálne a elektronické zámky: Tieto zámky používajú elektronický systém na otváranie a zatváranie dverí alebo zásuviek pomocou kódov, kľúčov alebo iných identifikačných metód. Sú ideálne pre použitie v moderných nábytkových systémoch a ponúkajú vyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.


Nezáleží na tom, aký typ nábytkového zámku potrebujete, je dôležité zvoliť kvalitné a spoľahlivé kovanie, ktoré bude zodpovedať špecifickým požiadavkám vášho nábytkového projektu. Správne vybrané nábytkové zámky môžu výrazne zlepšiť bezpečnosť a funkčnosť vášho nábytku.

 

V našej ponuke nájdete