Excenter SE54 Ø20mm s límcom pre hr.materiálu 16mm, kovový

Kód produktu: PER.SE.54.ZNL

skladom 0.906 tis

514,20 € / tis  s DPH
428,50 € / tis  bez DPH

Materiál:  Zinkozliatina

Farba:  Nikel

Použitie:  Polica môže byť nasadená len zhora

Policový excenter SE54

 Policový excenter SE54

Kovový excenter SE54 Ø20mm s límcom

 

Excenter SE54 Ø20mm s límcom je vyrobený zo zinkozliatiny a má niklový povrch, čo zabezpečuje jeho pevnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Tento kovový spojovací prvok je určený pre materiál s hrúbkou 16 mm a je nevyhnutným doplnkom pri konštrukcii nábytku, kde je potrebná spoľahlivá a pevná fixácia.

 

Jeho praktické použitie je predovšetkým pri montáži políc, ktoré sa musia nasadzať zvrchu, a excenter zabezpečuje, že polica bude držať pevne na svojom mieste. Táto metóda montáže je jednoduchá a zároveň poskytuje dostatočnú stabilitu pre bezpečné používanie nábytku.

 

Výhody tohto excentra spočívajú v jeho jednoduchosti a spoľahlivosti. Dizajn a funkčnosť excentra zabezpečujú, že jednotlivé diely nábytku budú spojené pevne a bez vôlí, čo je základom pre dlhú životnosť a trvanlivosť nábytku.

 

Excenter SE54 je teda ideálnou voľbou pre kutilov aj profesionálnych stolárov, ktorí hľadajú kvalitné a odolné spojovacie prvky pre svoje projekty. Jeho vzhľad je diskretný a neovplyvní estetiku hotového nábytku, čo z neho robí praktickú voľbu pre každý typ nábytku.

V našej ponuke nájdete